top of page

Akcesoria do podnośników TORO

ADAPTER DO ŁADUNKÓW O OKRĄGŁYM KSZTAŁCIE ACT-01L.png

Zestaw praktycznych adapterów umożliwiających podnoszenie zakrzywionych ładunków m.in. orurowanie, bębny metalowe, kanały powietrzne, materiały budowlane, beczki itp.

HAK DO PODNONIKÓW TORO SERIA C ACT-05C.png

Ten adapter haka ładunkowego przekształca podnośniki towarowe TORO w żuraw samojezdny, specjalnie zaprojektowany do podnoszenia ładunków, w których wieża podnosząca musi być umieszczona jak najbliżej obszaru roboczego, zapewniając jednocześnie dużą ładowność.

PLATFORMA ALUMINIOWA DO PODNOSNIKÓW TORO ABCD.jpg

Platforma ładunkowa do podnoszenia ładunków o nietypowych rozmiarach. Ta praktyczna aluminiowa półka załadowcza wsuwa się na WIDŁY TORO (60 × 60 mm) i jest mocowana za pomocą neodymowych magnetycznych kołków blokujących.

Poszerzenie wideł TORO-ACT-09_edited.jpg

Praktyczny adapter zapewniający większą stabilność podczas podnoszenia długich ładunków. Idealny adapter do montażu markiz, kanałów wentylacyjnych i innych długich lub nieporęcznych przedmiotów. Umożliwia poszerzenie wideł do ponad 135 cm, znacznie zwiększając możliwości podnoszenia.

ADAPTER WYSIĘGNIKA - REF_edited.jpg
ADAPTER DO ROLETY I DRZWI DO PODNOŚNIKÓW TORO.jpg

Praktyczny adapter do podnoszenia ładunków, które podczas montażu wymagają ruchu rolkowego, np. okiennice, rolety itp. Składa się z 4 części z kołami, które są wsunięte i zabezpieczone w wymaganej pozycji wzdłuż wideł (60 × 60 mm) podnośnika TORO, w zależności od wielkości ładunku do podniesienia.

Adaptador-Iluminacion-ACT-07-1-1500x550_edited.jpg

ADAPTER OŚWITLENIA - REF. ACT-07

Przeznaczony do podnośników TORO A, B, C i D. Jest również wyposażony w króciec ø 35 mm do stosowania z wieżami ELC.

System Podnoszenia Elektrycznego

System podnoszenia elektrycznego.jpg
Electric-lifting-system-manivela-web-1-1024x257 (1).jpg

ELEKTRYCZNY SYSTEM PODNOSZENIA - Dzięki temu praktycznemu i bardzo bezpiecznemu systemowi masz możliwość elektrycznego podnoszenia i opuszczania podnośników TORO (zakresy B, C i D);

przekształcenie wież ręcznych w wieże elektryczne.

790-312-159

724-312-159

Pon - Pt. 8.00-17.00

bottom of page